foto1
Dziesięciolecie nadania szkole imienia Jana Pawła II
foto1
Dziesięciolecie nadania imienia Jana Pawła II
foto1
Dziesięciolecie nadania imienia Jana Pawła II
foto1
Dziesięciolecie nadania imienia Jana Pawła II
foto1
Dziesięciolecie nadania imienia Jana Pawła II


Witamy !!!

W dniach 29 i 30 listopada 2017r. w naszej szkole miała miejsce kolejna akcja zorganizowana w ramach działań wolontariatu. Polegała ona na czytaniu bajek najmłodszym uczniom naszej szkoły. Nasi milusińscy okazali się być bardzo aktywnymi i wymagającymi słuchaczami. Nie tylko odpowiadali na pytania dotyczące tekstu, ale również potrafili wskazać morał wynikający z przeczytanej bajki, czy też zadać pytania. W nagrodę za tak piękną i aktywną postawę uczniowie klas przedszkolnych dostali piękne kolorowanki. Miejmy nadzieję, że akcja ta przypomni naszym starszym kolegą i koleżanką, że czytanie wzbogaca każdego człowieka!