foto1
Tire Service text caption 1
foto1
Tire Service text caption 2
foto1
Tire Service text caption 3
foto1
Tire Service text caption 4
foto1
Tire Service text caption 5


Witamy !!!

Apel podsumowujący rok szkolny  2019/2020

    W dniu 23.09.2020 r. na apelu podsumowującym naszą pracę w  roku szkolnym 2019/2020  nagrodzono uczniów którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce oraz tych ze  100% frekwencją. Podkreślono jak ważny jest wspólny wysiłek uczniów, czyli uzyskane średnie klas, a także  oceny  z zachowania.

 Nagrody otrzymali laureaci  konkursów szkolnych i konkursów zewnętrznych. Wręczono wiele nagród i pamiątkowych dyplomów, m.in. za konkursy wiedzy, plastyczne, artystyczne, recytatorskie i czytelnicze. Uczniowie klas ósmych zostali wyróżnieni podczas zakończenia roku szkolnego, które dobyło się  26.06.2020r. Nagrody ufundowała Rada Rodziców naszej szkoły.

 

Uczniowie ze 100% frekwencją:

 

klasa

Imię i nazwisko

II A

Marta Borkowska, Małgorzata Bujek, Karol Michalak

II B

Amelia Jeziorek

III B

Jakub Rozum, Zuzanna Burkowska

V A

Igor Baran

V B

Dominik Blachowski, Emilia Pełka

VI B

Jakub Kęder

 

 

Uczniowie  którzy osiągneli wysokie wyniki w nauce:

 

klasa Ia:

klasa Ib:

Zofia Zychowicz

Patrycja Świńczak

Jan Piętka

Michał Jaworski

Karolina Woźniak

Agata Chodkiewicz

Krystian Maliszewski

Anna Lempkowska

Kacper Jarosławski

Lena Ciszkowska

Zofia Żelazo

Oliwia Marciniak

 

klasa II a:

klasa II b:

Marta Borkowska

Magdalena Baran

Marta Kasprzak

Zuzanna Kwiatkowska

Łucja Jacak

Amelia Jeziorek

Julia Kasprzak

Andrzej Powązka

Antoni Sosnowski

Aleksandra Szumidło

 

klasa IIIa:

klasa IIIb:

Barbara Osiecka

Weronika Jaworska

Dominik Michalczyk

Miłosz Rudnicki

Jakub Tywonek

Mateusz Rytka

Jagoda Gładysz

Lena Retmaniak

 

 

 

 

klasa IV (ze średnią ocen):

klasa Va:

klasa Vb:

Julia Kurowska- 4,91

Weronika Piesiewicz- 4,82

Janina Suchecka- 4,82

Wiktor Wójtowicz- 4,82

 

Weronika Pielak- 5,33

Weronika Sosnowska- 4,83

Aleksandra Szostak- 4,75

Emilia Pełka- 5,33

Zofia Żelazo- 5,33

Adrian Domarecki- 5,08

Brunon Biesiada- 4,92

Nikola Kreczuniak- 4,83

Kacper Niedziółka- 4,83

Karolina Szumidło- 4,83

Julia Wiącek- 4,83

Maja Stankiewicz- 4,83

Zuzanna Jeziorek- 4,75

Zuzanna Kasprzak- 4,75

Dominika Patocka- 4,75

 

 

 

 

klasa VI a:

klasa VI b:

Kornelia Staniszewska- 5,33

Marta Wasążnik- 5,25

Jakub Garwoliński-4,83

Jakub Starosz- 4,83

Zuzanna Woźniak- 4,75

Jakub Kęder- 5,0

Dominika Rytel- 4,75

 

 

 

 

klasaVII:

klasaVIII:

Anna Retmaniak- 5,0

Magdalena Trzaskowska- 4,93

Tomasz Jeziorek- 4,86

Franciszek Żelazo-5,39

Rafał Garwoliński- 5,22

Michał Kasprzak- 5,16

Jakub Rozum- 4,94

Małgorzta Kulka- 4,77

 

 

 

 

 

 

Laureaci konkursów zrealizowanych w roku szkolnym 2019/2020

 

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko nauczyciela lub  organizatora

Laureaci

"Jan Paweł II we wspomnieniach mojej rodziny"

Anna Wójtowicz

I miejsce- Zofia Żelazo kl.Vb, Franciszek Żelazo kl. VIII, Rafał Garwoliński kl.VIII, Jakub Garwoliński kl.VIa,

II miejsce- Emilia Pełka kl.Vb, Karol Michalak kl IIa.,

III miejsce- Kornelia Staniszewska kl.VIa, Dominika Rytel kl.VIb, Julia Wiącek kl.Vb

Szkolny konkurs matematyczny dla klas VII i VIII

Olga Stułka

I miejsce-Jakub Rozum kl.VIII,

II miejsce- Rafał Garwoliński kl.VIII,

III miejsce- Natalia Malinowska kl.VIII

Ogólnopolska Olimpiada wiedzy o św. M.M.Kolbe

I etap (szkolny)

Małgorzata Jobko

Klasy 0-V

I miejsce- Weronika Pielak kl.Va,

II miejsce- Brunon Biesiada kl. Vb,

III miejsce- Katarzyna Augustyniak kl. Va

Klasy VI-VIII

I miejsce - Franciszek Żelazo kl. VIII,

II miejsce- Michał Kasprzak kl. VIII,

III miejsce- Gabriela Szlasa kl. VIa

Ogólnopolska Olimpiada wiedzy o św. M.M.Kolbe

II etap (diecezjalny)

Małgorzata Jobko

I miejsce i tytuł finalisty- Franciszek Żelazo kl. VIII,

Diecezjalny Konkurs Biblijny "Spotkanie z Jezusem w Ewangelii św. Jana"

Małgorzata Jobko

I miejsce- Tomasz Jeziorek kl. VII

Kuratoryjny Mazowiecki Konkurs Tematyczny "Jan Paweł II- człowiek odwagi"

I etap

Małgorzata Jobko

I miejsce- Franciszek Żelazo kl. VIII,

II miejsce- Michał Kasprzak kl. VIII,

II miejsce- Rafał Garwoliński kl.VIII

Kuratoryjny Konkurs Tematyczny "Jan Paweł II- człowiek odwagi"

II etap

Małgorzata Jobko

I miejsce i tytuł laureata- Franciszek Żelazo kl. VIII,

Szkolny Konkurs Wiedzy o św. Janie Pawle II "Od narodzin do świętości"

Małgorzata Jobko

Klasy V-VI

I miejsce- Zofia Żelazo kl.Vb,

II miejsce- Kornelia Staniszewska  kl.VIa,

III miejsce- Eryk Knotek  kl.VIa

Klasy VII-VIII

I miejsce- Franciszek Żelazo kl. VIII,

II miejsce- Michał Kasprzak kl. VIII,

III miejsce- Rafał Garwoliński kl.VIII

Diecezjalny konkurs recytatorski "Pamięci Jana Pawła II"

Elżbieta Kasprzak

Klasy I-III

I miejsce- Jagoda Gładysz kl. III b,

II miejsce- Andrzej Powązka kl. II b,

III miejsce- Sebastian Sabała kl.  III b

Klasy IV-VI

I miejsce- Brunon Biesiada kl. Vb,

II miejsce- Emilia Pełka kl.Vb,

III miejsce- Zofia Żelazo kl. Vb

Klasy VII-VIII

Wiktoria Marczak kl. VII

Magdalena Trzaskowska kl. VII

Franciszek Żelazo kl. VIII

Konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii

Agnieszka Widłak

I miejsce- Andzrej Powązka kl. II b,

II miejsce- Sebastian Jaworski kl. IIIa, Aleksandra Szumidło kl.IIa, Blandyna Sztyber IIIb

III miejsce- Maja Rytel kl.IIIb, Gabriel Szewczuk kl. IIIb, Karol Michalak kl.IIa

Konkurs plastyczny- "Jesienne cyferki"

Edyta Zowczak,

Teresa Augustyniak,

Sylwia Szczepańska

Grupa wiekowa 6-latki:

I miejsce- Dominika Koc

II miejsce- Piotr Kasprzak

III miejsce- Filip Pyza

Grupa wiekowa 6-latki:

I miejsce- Jeremiasz Bielecki

II miejsce- Laura Ciszkowska

III miejsce-Krystian Szulakiewicz

Szkolny konkurs recytatorski poezji patriotycznej

Anna Wójtowicz, Agnieszka Lewandowska

Klasy I-III

I miejsce- Krystian Maliszewski I b,

II miejsce- Dominik Michalczyk kl. III a,

III miejsce- Julia Kurdel kl.  II b

wyróżnienia: Sebastian Sabała kl. IIIb, Łucja Jacak IIb, Karol Michalak II a, Zofia Żelazo Ib

Klasy IV-VI

I miejsce- Emilia Pełka kl.Vb,

II miejsce- Zofia Żelazo kl. Vb

III miejsce- Nikola Kreczuniak kl.Vb

wyróżnienia: Jakub Sabała kl.IV,  Kornelia Staniszewska kl.VI a, Dominika PatockaVb

Archimedes Lingua Plus- konkurs z j.angielskiego

Przemysław Sierkowski

Jakub Kęder kl.VIb- laureat I-go stopnia z wyróżnieniem

"Woda w krajobrazie"

Teresa Siwińska, Wiesława Łuczak

I miejsce- Karolina Szumidło kl.Vb

II miejsce- Weronika Pielak kl. Va

III miejsce- Brunon Biesiada Vb

"Karta Bożonarodzeniowa"

Agnieszka Rezwow

Kat. 0-I

I miejsce- Filip Pyra

II miejsce- Iga Rudnicka

III miejsce- Stanisław Powązka

wyróżnienia:

Ignacy Żelazo, Emilia Bąk, Maksymilian Zawłocki, Aleksandra Woźniak, Magdalena Mordecka

 

Kat. kl.II-IV

I miejsce- Miłosz Rudnicki IIIa

II miejsce- Julia Kasprzak IIb

III miejsce-Antoni Retmaniak IIIb

wyróżnienia:

Amelia Jeziorek IIb, Jakub Rozum IIIb, Magdalena Baran IIa, Sebastian Jaworski IIIa, Zuzanna Burkowska IIIb

 

Kat. kl. V-VIII

I miejsce- Emilia Pełka Vb

II miejsce- Aleksandra Rytel VII

III miejsce-Oskar Kurant VIb

wyróżnienia:

Maja Ludian VIII, Wiktoria Maliszewska VII, Franciszek ŻelazoVII, Zofia Żelazo Vb, Bartosz ŻołądekVIb, Magdalena StrzeżekVb

Konkurs na ozdobę Bożonarodzeniową

Agnieszka Rezwow

Kat. 0-I

I miejsce- Franciszek Radziejewski Oc

II miejsce- Maksymilian Zawłocki Oc

III miejsce- Tomasz Borkowski Ob

wyróżnienia:

Dominik Żołądek Ib, Roksana Kowalczyk Ob, Krystian Maliszewski Ib, Laura Kucharek Oa

 

Kat. kl.II-IV

I miejsce-Jakub Tywonek IIIa

II miejsce-Zuzanna Kwiatkowska IIa

III miejsce-Tomasz Borkowski Ob

wyróżnienia:

Cyprian Kucharek IIb, Miłosz Rudnicki IIIa, Anna Kasprzak IV, Anna Mentryba IV, Blandyna Sztyber IIIb, Weronika Jaworska IIIa, Aleksandra Szumidło IIb

 

Kat. kl. V-VIII

I miejsce- Jan Kasprzak VII

II miejsce- Zuzanna Jeziorek Vb

III miejsce-Karolina Szumidło Vb

wyróżnienia:

Maja Stankiewicz Vb, Emilia Pełka Vb, Zuzanna Kasprzak Vb, Krystian DomareckiVb, Tomasz JeziorekVII

"Jan Paweł II- przyjaciel sportu"

Agnieszka Rezwow

Kat. kl. I-III

I miejsce- Małgorzata Bujek IIa

II miejsce- Julia Russek Ib, Anna Lempkowska Ib

III miejsce- Dominik Michalczyk IIIa

 

Kat. kl. IV-VIII

I miejsce- Emilia Pełka Vb

II miejsce- Amelia Rezwow VIb

III miejsce-Anna Retmaniak VII

 

"Jan Paweł II w oczach dzieci"

Agnieszka Rezwow

Kat. kl. I-III

I miejsce- Julia Kurdel kl.IIb

II miejsce-  Urszula Fabianiak kl.IIa

III miejsce- Amelia Jeziorek kl. IIb Aleksandra Szumidło IIb

 

Kat. kl. IV-VI

I miejsce- Jakub Garwoliński kl. VIa

II miejsce- Szymon Marczak kl.Vb

III miejsce-Emilia Pełka kl.Vb

 

Kat. kl. VII-VIII

I miejsce- Aleksandra Rytel kl. VII

II miejsce- Małgorzata Bukat kl. VII

III miejsce-Wiktoria Maliszewska kl. VII

 

 

Drodzy Uczniowie, jesteśmy z Was dumni i życzymy sukcesów w tym roku szkolnym.



X-lecie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Read More

Title 2

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Read More

Title 3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Read More

Title 4

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Read More