Ozdoby wielkanocne

1. Organizatorem konkursu jest Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sobieniach – Jeziorach.

2. Celem konkursu jest wzbogacenie wiedzy na temat zwyczajów wielkanocnych i rękodzieła  oraz wzmacnianie więzi rodzinnych.

3. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Sobieniach-Jeziorach.

Kategortie wiekowe:

kl. 0         kl. I-III            kl. IV-VI             kl. VII, VIII i III gimnazjum.

4. Technika i forma wykonania prac jest dowolna.

5. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest opatrzenie pracy metryczką zawierającą imię i nazwisko uczestnika oraz klasę.

6. Ilość ozdób zgłoszonych przez jednego uczestnika jest dowolna.

7. Prace należy składać do 3 kwietnia 2019r. (środa) do p. A. Rezwow lub wychowawców.

8. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 5 kwietnia 2019r.

9. Ozdoby zgłoszone do konkursu zostaną przekazane Radzie Rodziców działającejw naszej szkole i można je będzie nabyć podczas kiermaszu, który odbędzie się 7 kwietnia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sobieniach-Jeziorach.
10. Dla laureatów konkursu przewidziane są nagrody rzeczowe, które wręczone zostaną podczas apelu podsumowującego rok szkolny 2018/2019.

Zapraszamy do udziału !!