foto1
Tire Service text caption 1
foto1
Tire Service text caption 2
foto1
Tire Service text caption 3
foto1
Tire Service text caption 4
foto1
Tire Service text caption 5


Dnia 1 października w naszej szkole odbył się XI Światowy Dzień Tabliczki  Na lekcjach matematyki uczniowie rozwiązywali zestawy zawierające dziesięć przykładów z tabliczki mnożenia. Dziesięć bezbłędnych odpowiedzi pozwalało na otrzymanie certyfikatu „Ekspert tabliczki mnożenia”.

Certyfikaty zdobyło 39 osób z klas IV-VIII i dwie z klas I-III.Gratlacje!

 

 

 

Projekt Akademia Bezpiecznego Puchatka

Uczniowie z klasy Ia i Ib przystąpili do realizacji ogólnopolskiego programu Akademia Bezpiecznego Puchatka. Celem projektu było zdobycie przez uczniów wiedzy z zakresu bezpieczeństwa. Dzieci pod kierunkiem nauczycielek pani Agnieszki Widłak i pani Magdaleny Głuchowskiej uczyły się, jak bezpiecznie zachowywać się na drodze, na wycieczce, w domu, w szkole oraz w Internecie. Po przeprowadzeniu czterech zajęć dzieci zweryfikowały swoją wiedzę w ramach specjalnych zajęć Akademii rozwiązując Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa. Rodzice również zostali włączeni do projektu – podczas zebrania zapoznali się z prezentacją multimedialną „Bezpieczeństwo Twojego dziecka”. Poniżej przedstawiamy relację fotograficzną z przeprowadzonych zajęć.

<<<CERTYFIKAT UCZESTNICTWA W PROGRAMIE>>>

Podwójny sukces uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej

im. Jana Pawła II w Sobieniach-Jeziorach

 

            Ogromne gratulacje dla klasy IIa i wychowawczyni za wygraną w I etapie konkursu „Projektanci edukacji”. Projekt „Od begonii do baobabu” uzyskał Grant Internautów oraz Grant Jury – przyznawany przez Kapitułę Konkursową o wartości 1000zł każdy. Uczniowie planują wykorzystać granty na zakup niewielkiej przydomowej szklarni, by zwiększyć produkcję sadzonek roślin balkonowych, które zostaną sprzedane na wiosennym kiermaszu. Grupa projektowa przeznaczy uzyskane zyski na wsparcie kilkuletniej dziewczynki mieszkającej w Kenii, będącej pod opieką programu „Adopcja na odległość”.