Dnia 25.03.2022r. w oddziale przedszkolnym w ramach projektu edukacyjnego „Każdy Przedszkolak ma piękny uśmiech” odbyło się spotkanie z higienistkami  stomatologicznymi, pracującymi na co dzień w  Dental Clinic Józefów. Celem projektu jest edukacja dziecka w zakresie higieny jamy ustnej.  Podczas prezentacji dzieci dowiedziały się, na czym polega praca higienistki stomatologicznej oraz dentysty. Zapoznały się z podstawowymi narzędziami stomatologicznymi. Panie zademonstrowały na modelu szczęki prawidłowy sposób mycia zębów. Chętne dzieci  miały okazję wcielić się w rolę dentysty. Na zakończenie każde dziecko otrzymało pastę do zębów. Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród przedszkolaków.