Przyrodniczy konkurs plastyczny

„Mazowieckim borem, lasem”

Ø  Kat. I –  szkoły podstawowe kl. I-III

„Cztery pory roku w lesie” – praca przedstawiająca las o wybranej porze roku lub wszystkie pory roku w zależności od interpretacji – praca płaska, nie przestrzenna formatu A4 lub A3, wykonana w dowolnej płaskiej technice plastycznej ( kredki, farby, węgiel drzewny, ołówek).

Ø  Kat. II – szkoły podstawowe kl. IV-VI

„Drugie życie drzewa” – plakat przedstawiający bogactwo życia ( fauna i flora) w martwym drzewie – mchy, grzyby, porosty, bezkręgowce, ptaki, małe ssaki.

Ø  Kat. III – szkoły podstawowe kl. VII i gimnazjum kl. II-III

„Siedliska leśne Mazowieckiego Parku Krajobrazowego” – praca inspirowana wybranymi siedliskami leśnymi Mazowieckiego Parku Krajobrazowego

Praca płaska, nie przestrzenna formatu A4 lub A3, wykonana w dowolnej płaskiej technice plastycznej ( kredki, farby, węgiel drzewny, ołówek),  dla kat. I  dopuszczalne wyklejanki ( kolorowy papier, bibuła), ale bez gotowych elementów (wyciętych kształtów z gazet, naklejek itp.)

ORGANIZATOR: MAZOWIECKI PARK KRAJOBRAZOWY

SZKOLNY OPIEKUN: AGNIESZKA REZWOW, WIESŁAWA ŁUCZAK