foto1
Tire Service text caption 1
foto1
Tire Service text caption 2
foto1
Tire Service text caption 3
foto1
Tire Service text caption 4
foto1
Tire Service text caption 5


W dniu 19 listopada 2018r. w naszej szkole miała miejsce kolejna akcja zorganizowana w ramach działań wolontariatu. Polegała ona na czytaniu bajek najmłodszym uczniom naszej szkoły. W tym roku wolontariusze z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości czytali dzieciom legendy.  Nasi milusińscy okazali się być bardzo aktywnymi i wymagającymi słuchaczami. Nie tylko odpowiadali na pytania dotyczące tekstu, ale również potrafili wskazać morał wynikający z przeczytanej legendy , czy też zadać pytania. W nagrodę za tak piękną i aktywną postawę uczniowie klas przedszkolnych dostali piękne kolorowanki. Miejmy nadzieję, że akcja ta przypomni naszym starszym kolegom i koleżanką, że czytanie wzbogaca każdego człowieka!