Wykonaj swój własny słownik obrazkowy!

Konkurs dla klas I-II

"Mój własny słownik obrazkowy".

• Konkurs "Mój własny słownik obrazkowy" skierowany jest do uczniów kl. I-II.
  • Konkurs polega na wykonaniu własnego słownika obrazkowego na jeden z tematów: people – ludzie, house – dom, food – jedzenie, animals – zwierzęta, toys – zabawki, inne tematy np. pogoda itp.
  • Technika wykonania pracy – dowolna (np. rysunek, kolaż, ołówek, techniki mieszane). Forma – płaska. Format – A4 lub A3.
  • Praca powinna zawierać stronę tytułową z wybranym tematem.
  • Praca powinna zawierać 15-20 słówek.
  • Każdy wyraz powinien być zapisany w języku angielskim oraz przedstawiony za pomocą obrazka.
  • Uczniowie wykonują prace samodzielnie i indywidualnie.
  • Na odwrocie pracy należy napisać drukowanymi literami imięnazwisko oraz klasę.
  • Ocenie podlegają: zgodność z regulaminem i tematem konkursu, pomysłowość i oryginalność, walory estetyczne, poprawność językowa.

• Termin oddania prac –3 czerwca 2024r. u nauczyciela języka angielskiego.
  • Ogłoszenie wyników – w czerwcu 2024 r. na stronie internetowej szkoły.
  • Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na publikację danych ucznia (imię, nazwisko, klasa), zdjęcia pracy oraz wyników na stronie internetowej szkoły.

Nauczyciele języka angielskiego