Wyniki konkursu czytelniczego

dla uczniów klasy drugiej

„Z Janem Brzechwą na wesoło”

Organizatorem  konkursu była  Janina Pawłowska – nauczyciel bibliotekarz.

Celem konkursu, który miał miejsce 8 stycznia 2018 roku było:

·      Zaznajomienie z wybranymi wierszami Jana Brzechwy

·      Rozwijanie i kształtowanie zainteresowań czytelniczych uczniów klasy drugiej

·      Budzenie zainteresowania twórczością Jana Brzechwy

Uczestnicy konkursu odpowiadali pisemnie na pytania dotyczące treści wierszy Jana Brzechwy zawartych w materiałach konkursowych przygotowanych przez organizatora.  Za poprawnie udzielone odpowiedzi uczniowie mogli uzyskać maksymalnie 40 punktów.

Najlepsze wyniki otrzymali:

I miejsce z liczbą 39 punktów – Wiktor Wójtowicz

II miejsce z liczbą 37 punktów -  Janina Suchecka

III miejsce z liczbą 36 punktów - Bartosz  Krzywda

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymają w nagrodę książki, pozostali uczestnicy konkursu - pamiątkowe dyplomy.