Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów mis oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Dzień Pluszowego Misia

24 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo “czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”W przedszkolu, jak co roku Święto Pluszowego Misia jest obchodzone bardzo szczególnie. Tego dnia każde dziecko przynosi do przedszkola swojego ulubionego przyjaciela "Pluszowego Misia", który towarzyszy im przez cały dzień. Naszą uroczystość zaczęliśmy od przywitania wszystkich przedszkolaków i ich misiów. Dzieci z każdej grupy zaprezentowały swoje misie, opowiadały o nich, mówiły z jakich są bajek, następnie bawiliśmy się z naszymi pluszakami przy misiowych przebojach. W tym roku, podczas święta naszych pluszaków, przybył do przedszkola niespodziewany gość - MARYNARZ, który krótko opowiedział nam o swojej pracy na statku. Dzieci uważnie słuchały opowieści, zadawały pytania. Były pod wrażeniem naszego gościa.  Spotkanie uwieczniliśmy wspólnym zdjęciem. Uroczystość przebiegła w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

{gallery}mis{/gallery}