Ostatni tydzień lutego rozpoczęliśmy imprezowo :). W poniedziałek 24 lutego 2020 r. dla grupy I, II i III odbył się bał karnawałowy. Była to impreza wewnętrzna, na której bawiliśmy się my - przedszkolaki i nasze panie. Wszyscy świetnie się przygotowaliśmy. Jednak jak co roku królował strój księżniczek. Bal rozpoczęliśmy od powitania i od zabaw integracyjnych tj. "Czterech murzynków", "Gdy ci smutno", "Kaczuszki", "Krasnoludki", "Tu paluszek", "Ram tam tam" i wiele innych. Następnie były konkurencje bardziej szalone. Tańczylismy do dziecięcych przebojów znanych melodii tj. "Wymarzona", "Kolorowa sukienka", "Królowa", "Mama ostrzegała" itp. Na koniec wszyscy wesoło się rozstaliśmy i wróciliśmy do swoich sal :)