WYNIKI ETAPU REJONOWEGO

KONKURSU TEMATYCZNEGO DLA UCZNIÓW KLAS 4-8

SZKOŁY PODSTAWOWEJ Z WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

„JAN PAWEŁ II – CZŁOWIEK ODWAGI”

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Dnia  29 stycznia 2020 r. 250 uczniów ze szkół podstawowych województwa mazowieckiego wzięło udział w drugim - rejonowym etapie konkursu „Jan Paweł II – człowiek odwagi. Organizatorem konkursu jest Centrum Myśli Jana Pawła II z siedzibą w Warszawie.

Z naszej szkoły do tego etapu zakwalifikowało się trzech uczniów z klasy VIII: Garwoliński Rafał , Kasprzak Michał i Żelazo Franciszek .

Aby zostać zakwalifikowanym do etapu wojewódzkiego należało uzyskać 75% punktów. Maksymalna liczba punktów możliwych do zdobycia to 48.

Garwoliński Rafał  zdobył    71%

Kasprzak Michał                    73%

Żelazo Franciszek                  92%  - zakwalifikowany do etapu

wojewódzkiego!

( tylko 8 uczniów spośród 250 miało wynik powyżej 90%)

Życzymy powodzenia Frankowi na etapie wojewódzkim , który odbędzie się 18 marca 2020 roku w Warszawie.

Małgorzata Jobko - szkolny koordynator konkursu.