"Dzień babci i dziadka" gr. II

Dnia 24 stycznia 2020 r. po raz pierwszy występowaliśmy dla naszych wspaniałych dziadków. To był nasz drugi występ w tym roku szkolnym, natomiast pierwszy w innej sali - sali lustrzanej. Choć przyzwyczajeni jesteśmy do naszej klasy      w przedszkolu, bez problemu emocjonalnie daliśmy sobie radę gdzie indziej :). Ten występ był inny niż wszystkie, bo oprócz tego, że występowaliśmy dla widowni to jeszcze oceniało nas jury. Ale wszyscy solidarnie otrzymaliśmy najwyższą ilość punktów! Jak się później okazało, podobno byliśmy świetni!!! Wszyscy byli z nas dumni. Sprawdziliśmy się na medal :)

Życzymy Wam wszystkiego
co w życiu najlepsze i najpiękniejsze,
dobrego zdrowia, nieustającej radości
oraz miłości i samych pogodnych dni.

Przedszkolaki i nauczyciele