Regulamin Konkursu pod hasłem:

„Święty Jan Paweł II – przyjacielem sportu”

1. Konkurs jest skierowany do uczniów z klas I-VIII.

2. Uczestnicy konkursu wykonują pracę plastyczną zgodnie z hasłem: „ Święty Jan Paweł II – przyjacielem sportu”

3. Format prac: A4 lub A3.

4. Technika wykonania – plakat. (Prace, które nie będą miały formy plakatu zostaną odrzucone).

5. Praca musi być wykonana tylko przez jednego autora, bez pomocy osób trzecich.

6. Do każdej pracy powinny być dołączone: imię i nazwisko autora, adres, klasa.

7.  Prace należy składać do 11.10.2019 r. do wychowawców lub p. A. Rezwow.

8. Prace zostaną ocenione w dwóch grupach wiekowych:

I grupa: kl. I-IV

II grupa: kl. V-VIII

9. Trzy najlepsze prace z każdej kategorii wiekowej wezmą udział w ogólnopolskim etapie konkursu, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Podszklu.

10. Powołana przez organizatora komisja weźmie pod uwagę:

- zgodność z tematyką konkursu,

- oryginalność spojrzenia autora na tematykę,

- walory artystyczne,

- samodzielność wykonania pracy.

11. Autorzy nagrodzonych i wyróżnionych prac otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Zapraszamy bardzo serdecznie!

Uwagi organizacyjne:

1. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją Regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika przez Organizatorów dla celów organizacyjnych i promocyjnych Konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych /Dz.U.Nr101 z 2002 r.,poz.926 z póź.zm. Zmiana wynika z wejścia w życie z dniem 25 maja 2018 r. zapisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego                     i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku                                       z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.