REGULAMIN  KONKURSU  PLASTYCZEGO

DLA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

„MOJA ULUBIONA KSIĄŻKA

Ø   Konkurs zorganizowany przez nauczyciela bibliotekarza adresowany jest do uczniów  klas pierwszych naszej szkoły.

Ø   Celem konkursu jest rozbudzanie zainteresowania czytelnictwem, księgozbiorem biblioteki szkolnej  oraz rozwijanie  wyobraźni plastycznej dzieci.

Ø   Konkurs polega na wykonaniu pracy plastycznej przedstawiającej bohaterów  najciekawszej książki  wypożyczonej  z  biblioteki szkolnej.

Ø   Praca konkursowa  może  być wykonana przy współpracy osób dorosłych,  dowolną techniką  plastyczną  oprócz wyklejanki  plasteliną,  na kartce z  duże bloku technicznego (format A3).

Ø    Mile widziane prace wykonane różnymi technikami, nie tylko narysowane kredkami.

Ø   Na odwrocie  pracy należy napisać:  imię i nazwisko ucznia, imię i nazwisko autora książki oraz jej tytuł.

Ø   Prace należy złożyć  w bibliotece szkolnej  do dnia  30 maja 2019 roku.

Ø   Autorzy najbardziej pomysłowych i estetycznie wykonanych prac zostaną nagrodzeni książkami, pozostali uczestnicy otrzymają  dyplomy.

Ø   Wręczenie nagród i dyplomów nastąpi na apelu podsumowującym rok szkolny.

Ø   Prace konkursowe zostaną pokazane na wystawie na korytarzu  szkolnym.

Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie

Janina Pawłowska