REGULAMIN KONKURSU NA OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ

1. WARUNKI UCZESTNICTWA :

• Uczestnikiem konkursu może zostać uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Sobieniach-Jeziorach.
  •  Ozdoby powinny być podpisane przez autora wg wzoru: imię i nazwisko, klasa.

·         Prace konkursowe przeznaczone będą na kiermasz, który odbędzie się 17 grudnia.

2. CELE KONKURSU:

• Rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej uczniów;
  • rozwijanie wrażliwości estetycznej;
  • stworzenie uczniom możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych;
  • powrót do tradycji wykonywania ozdób bożonarodzeniowych;
  • umożliwienie przedstawienia własnej wizji, nastroju oraz tradycji  Świąt Bożego Narodzenia.

3. ZADANIE KONKURSOWE:

Zadaniem uczestników jest wykonanie ozdoby bożonarodzeniowej z dowolnych materiałów, dowolną techniką. Organizatorzy liczą na Waszą pomysłowość i kreatywność.

4. TERMIN I WARUNKI DOSTARCZENIA PRAC:

Prace należy dostarczyć do 13 grudnia 2018 roku do  wychowawców.

5. OCENA PRAC I ZASADY PRZYZNAWANIA NAGRÓD:

a. Prace oceniane będą w kategoriach wiekowych:

klasy 0-III,                  klasy IV-VI,                    klasy VII, VIII i III GIMNAZJUM.

b. Prace oceniane będą zgodnie z następującymi kryteriami:

• oryginalność,
  • pomysłowość,
  • estetyka wykonania,

c. Ogłoszenie wyników nastąpi 17 grudnia podczas szkolnego kolędowania.

d. Organizatorzy przewidują nagrody rzeczowe oraz wyróżnienia w każdej kategorii wiekowej.

ORGANIZATORZY:

Agnieszka Rezwow