Dnia 28 marca 2018r. odbyła się wycieczka przedszkolaków (gr.III) do CSiK w Garwolinie. Dzieci uczestniczyły w Interaktywnym Widowisku Telewizyjnym "Szewczyk Dratewka na planie filmowym" przygotowanym przez Teatr Show. Przedszkolaki dowiedziały się czym jest studio filmowe, zobaczyli jak na planie zdjęciowym pracuje ekipa filmowa: reżyser, operator kamery, realizator obrazu, dźwiękowiec oraz zawodowi aktorzy. Dzieci miały także możliwość wcielenia się w rolę filmowych bohaterów.

Kolejnym punktem naszego programu wycieczki była sala zabaw „Kraina Czarów”, gdzie dzieci mogły skorzystać z licznych atrakcji m.in. zjeżdżalnia i basen z piłeczkami, mini pojazdy, zjazd linowy, zabawki itp.

Dla przedszkolaków był to wyjątkowy dzień, pełen niezapomnianych wrażeń oraz uśmiechów.