Na całym świecie okres karnawału obchodzi się hucznie, również w naszej szkole. Dnia 8 lutego odbyła się kolejna dyskoteka z uczniami Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Trzciance, których gościmy u siebie co roku. Rozpoczęła się ona od zabaw i atrakcji przygotowanych przez uczniów naszego gimnazjum. Na powitanie klasa 2b zatańczyła specjalnie ułożony taniec, który ćwiczyli przez bardzo długi czas. Później wszyscy wzięliśmy udział w grze nazywanej ,,Puszką Pandory’’, przygotowanej przez Samorząd Uczniowski. Stojąc w kole przekazywaliśmy sobie kolejno ową puszkę ze znajdującymi się wewnątrz zadaniami . Gdy muzyka ucichła, osoba na której zatrzymała się puszka, musiała wykonać wylosowane zadanie. Nie obeszło się bez śmiechu i braw. Po udanej zabawie rozpoczęła się dyskoteka. Wszyscy obecni świetnie się bawili i zintegrowali z naszymi gośćmi. Aby złagodzić zmęczenie spowodowane tańcami, nasi uczniowie przygotowali mały poczęstunek. Po wspólnym odtańczeniu nieodzownej "belgijki", około godziny 18;00, pożegnaliśmy uczniów z Trzcianki i jeszcze przez godzinę bawiliśmy się sami. Kontynuowaliśmy zabawę karnawałową min. grą w ,,krzesełka’’, która cieszyła się dużym zainteresowaniem. Wszystkim uczestnikom spotkanie bardzo się podobała i z niecierpliwością czekają na następne.