Nasi kochani rodzice pewnie zastanawiacie się co my takiego robimy w tym przedszkolu, że czasami aż do domu nie chce nam się wracać J. Rano świetnie się ze sobą bawimy. Wymyślamy super zabawy, staramy się nie kłócić i nie skarżyć na siebie wzajemnie. Nieraz sami ,,załatwiamy” swoje małe problemy, nie chcemy Pani martwić, bo już wiemy, że trzeba używać słów grzecznościowych i słowo PRZEPRASZAM już teraz bardzo łatwo wychodzi z naszych ust, choć na początku roku było trochę gorzej J. Po zabawach ruchowych jemy śniadanie żeby mieć siłę na dalszą pracę. Po śniadaniu są zawsze zajęcia, to bardzo ważna część dnia. Uczymy się poprzez rozmowy, oglądanie, słuchanie, eksperymenty, doświadczanie, ćwiczenia i przeróżne zadania. Pracujemy przy stolikach, wycinamy, malujemy, rysujemy, lepimy, kolorujemy… Dużo by mówić J. Również świętujemy swoje urodziny.Tak właśnie wyglądają nasze codzienne chwile w przedszkolu. Pozdrawiamy!